0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
40L Водоотпорен Напад Ранец Мажи Жени Кавер-Отворено Тактички Торба 14 Лаптоп Ранец Пешачење Кампување Mountaineering Торба S414

40L Водоотпорен Напад Ранец Мажи Жени Кавер-Отворено Тактички Торба 14 Лаптоп Ранец Пешачење Кампување Mountaineering Торба S414

DEN 2274.72
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[45679]
[xlmodel]-[custom]-[36586
Предмет : воен напад ранец
Категорија : отворено тактички кеси
Пол : унисекс за мажи жени
Погоден за : тактички активности, отворено патување, пешачење, кампување, качување, mountaineering.
Функција : голем капацитет, водоотпорен, мултифункционален.
Материјали : најлон
Боја : црна, темно жолта, пустината, џунгла, acu.
Димензии : должина * ширина * heigth 33 * 22 * 28 cm ( прибл.)
Капацитет : околу 40 Л.
Тежина : 1.2 кг.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[36587]
1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 3. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 4. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1. Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред превозот. 2. Мора да се најде било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. 3. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас или размена. Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Вашето мислење е многу важна за нас. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.

Основните својства

Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
S414
Функција:
армијата воена ранец
Бренд Име:
bucbon
Дожд Маска:
No
Ознака 1:
отворено тактички ранец
Запис 2:
армијата торба напад торба
Запис 3:
пешачење кампување багаж торба
Пол:
унисекс, за мажи и жени
Погоден за:
пешачење, кампување, отворено патување
Функција:
голем капацитет, водоотпорен, molle се прошири
боја:
црна, маскирни бои
димензија:
L*W*H
реалниот Капацитет на:
околу 40 литар
Тежина:
1.2kg

Додатоци на производот