0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Giantex Крајот Табела Страна Троседот Плоштадот Модерен Кафе Маси Чај Стојат Дневна Соба на Мебел и Декор Со Долната Полица HW55399

Giantex Крајот Табела Страна Троседот Плоштадот Модерен Кафе Маси Чај Стојат Дневна Соба на Мебел и Декор Со Долната Полица HW55399

DEN 1919.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Дојде и да ги разгледаме во нашата нова страна на маса. Со квадратна форма и се изработени од железо цевка, оваа страна табела изгледа прекрасно и е многу здрав, која може да ви послужи за долго време. Оваа страна табела е многу корисно. Можете да ја ставите покрај вашиот троседот или креветот и го стави одредени работи кои ќе треба за тоа. На пример, може да се стави вашите чаши, списанија, фото албуми и слично. Тоа е навистина погодно за вас да го стори тоа. И таму е исто така корисни дното полица, на која можете да го поставите вашиот вазна, кутија, и други нешта. Имате доволно простор да се стави вашите мали нешта. Оваа страна табела може да биде ликовната декорација на вас дома. Дојде и купи еден!
Функција :
Висок Квалитет And Brand Ново!
Прекрасни Плоштадот Дизајн
Издржливи И Здрав Железо Материјал
Со врвот и на дното полица за складирање или екранот
Удобен Ставање На Решетката
Доволно Простор
Прекрасен Приказ На Home
Собранието Потребни
Спецификации :
Боја : Орев
Материјал : челична рамка + МДФ
Димензија : 20.1"X20.1"X20.9"(DXŠXV)
Производ Тежина : 16.5 lbs
Пакет Содржи : 1 X Страна На Маса

Основните својства

Бренд Име:
Giantex
Број На Модел На:
HW55399
is_customized:
Yes
Инсталација Метод:
собранието
Место на Потекло:
CN
Стил:
Модерен Минималистички
Со Ролки:
No
Со Складирање:
Yes
Е Повече:
No
Големина:
20.1X20.1X20.9(LXWXH)
Материјал:
Дрвени
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Обликот:
Плоштад
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел

Додатоци на производот