0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
НОВ Висок квалитет еспресо производител КОРИСТИ целосно полу-автоматска пареа врело кафе тенџере Еспресо Кафе Производител

НОВ Висок квалитет еспресо производител КОРИСТИ целосно полу-автоматска пареа врело кафе тенџере Еспресо Кафе Производител

DEN 13104.00
DEN 26208.00
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Основните својства

Бренд Име:
tangwu
Капацитет (Првенство):
>16 чаши
Тип:
еспресо кафе производител
Функција:
Еспресо
Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
tangwu
Моќност (W):
920w
Напон (V):
220V/50Hz
сертификација:
АДС
кодот на производот:
TANGWUC
JR:
878
сертификација:
878

Додатоци на производот