0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

DEN 708.96
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот се Објасни Име SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/
Материјал SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал Тежина 140g Должина 59mm Ширина 58mm Hight 49mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ т г бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Драг пријател, е прирачник за производи, ние гаранција и опис е истиот материјал и тежина, спецификација на плус или минус не повеќе од 5 mm
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Основните својства

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YING ЛАИ
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Додатоци на производот