0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
50g Природна Мешавина на Бои Мачка Очи Камења Опал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Flowerpot Декорација Камења

50g Природна Мешавина на Бои Мачка Очи Камења Опал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Flowerpot Декорација Камења

DEN 144.00
DEN 206.40
Това е достапна

Количина на стоки


Големина : 7-9mm
12-15 MM
Материјали : Мачка Очи Камења
Тежина : 50 g
Кога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,
Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух Mail
Кога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

Основните својства

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Додатоци на производот