0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
freeshipping ГАРАНЦИЈА Нова Камера Рака на Рака Зафат за 5D Mark II 650D 550D 450D 600D 1100D 6D 7D 5D Висок Квалитет

freeshipping ГАРАНЦИЈА Нова Камера Рака на Рака Зафат за 5D Mark II 650D 550D 450D 600D 1100D 6D 7D 5D Висок Квалитет

DEN 168.00
DEN 182.40
Това е достапна

Количина на стоки


Вовед
1.Генерички Тешки Камера Рака На Рака
2.Cushioned камера костец одговара на околу вашата рака и
стабилизира вашата камера / видео камера додека снимањето / снимање.
3.Дизајниран за да ги собере било која страна големина
4.Камерата Контрола им овозможува на фотографот да го контролираат камерата со поголема леснотија и точноста
5.Стисокот е Одлична за мнозинството на дигитален филм и видео камери
6.Контрола завртки во вашиот tripod монтажа
7.Ви овозможува да го користите на вашиот tripod без потреба да го отстраните од камерата
8. Боја : Црна
Фитинг за : Canon Nikon, Sony Pentax Minolta Panasonic Олимп Кодак повеќе.
Dslr фото SLR камера
Пакет Се Вклучени :
Рака Зафат Рака x1

Основните својства

Бренд Име:
хари добро

Додатоци на производот