0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
УВ Филтер Леќа+Заштитна Алуминиумска Рамка Случај+Поклопец на Леќите за Xiaomi Yi 4K YI Лајт Акција на камерата Леќи на Камерата Додатоци

УВ Филтер Леќа+Заштитна Алуминиумска Рамка Случај+Поклопец на Леќите за Xiaomi Yi 4K YI Лајт Акција на камерата Леќи на Камерата Додатоци

DEN 141.00
DEN 178.56
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
1. УВ филтер е погодна за морето, планините, снег и отворена средина како што се снимање, може да ја ослабне сина тон, предизвикана од ултравиолетовите зраци.
2. Во исто време, за камерата, можете исто така да го исклучите ултравиолетова светлина на CCD.
3. Заштита на вашата камера за Xiaomi Yi 4 K Yi Лајт од оштетување.
Спецификации :
Компатибилен модел : за Xiaomi Yi 4 K YI Лајт акција камера
Пакување големина : прибл. 4.6x4.3x2.3cm/1.81x1.69x0.9"
УВ Леќа Дијаметар : прибл. 37mm/1.45"
Нето тежина : околу. 15g
Бруто тежина : околу. 21g
Материјал : Алуминиум легура + оптичко стакло +ABS пластика
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x УВ Филтер Леќа
1 x Заштитна Рамка за Домување
1 x блендата

Основните својства

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Камерата Филтри
Тип:
УВ Филтер
Пакет:
No

Додатоци на производот