0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Водоотпорен Dampproof Алуминиумска Фолија ЕВА Кампување Мат Количка за Виткање Спиење Пикник Плажа Душек Отворено Мат Подлога 200*200cm

Водоотпорен Dampproof Алуминиумска Фолија ЕВА Кампување Мат Количка за Виткање Спиење Пикник Плажа Душек Отворено Мат Подлога 200*200cm

DEN 482.00
DEN 602.88
Това е достапна

Количина на стоки

【Карактеристики】 Кампување како дното на заштита на шаторот од носат, влага и почвата; јадење надвор кога јадете во ресторан, двострано алуминиум лесно да се мијат; деца индексирање мат, не се плаши од децата влажни, со миење на чисти; за шаторот внатре, влага, топлина, излет, пикник, канцеларијата на паузата за ручек; може да се направи автомобил сонцето сенка покритие; достапна влага бариера. Лесен за носење, пакување мали димензии 【Совети】 не близина на оган извор Спецификација : 200*200 CM Дното материјал : заштита на животната средина, невкусна, водоотпорен, топлинска изолација, алуминиумска фолија Pls Белешки
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Бренд Име:
ShengYuan
Отворено Активност:
Камп
Материјал:
Алуминиум Филм
Број На Модел На:
200*200
Со Inflating Режим:
no
Dampproof Мат Тип:
Заеднички

Додатоци на производот