0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5Rolls/Многу Кинески класичен стил, Цвеќиња/Девојки Шема Јапонски Washi Декоративни Лепило DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница Етикетата

5Rolls/Многу Кинески класичен стил, Цвеќиња/Девојки Шема Јапонски Washi Декоративни Лепило DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница Етикетата

DEN 301.44
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Lot = 5 Rolls = 30mmx3 M x1 се Тркалаат + 2 0mmx3 M x1 се Тркалаат + 15mmx3 M x1 се Тркалаат + 5mmx3 M x 2 Ролни Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе .... Забелешка : Поради екранот ,светлина ,дигитални камери и снимање на ниво на друга причина,на сликата на стоката и во вид може да имаат малку боја,ве Молиме да се разбере,ви Благодариме.Поради големиот број на модели, ако се судрите надвор од акциите, можете да изберете друг стил или враќање на парите, ви Благодариме за вашето разбирање. ...........................................................................................................
Купувачите мора да се прочита :
Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).
Секој производ во различни големини. При купувањето, ве молиме погледнете го производ големина, ви благодариме!
Ако ви се допаѓа нашите производи, или да бидат задоволни од нашите услуги. Ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Евалуација на пет ѕвезди, следниот пат кога ќе се даде попуст.
Производи лесно да се оштети за време на транспортот. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас или барање за враќање на средствата. Ние повторно ќе се испрати или рефундирање на вашите пари!
Меѓународниот транспорт се засегнати од многу причини, а понекогаш може да го одложи или загуба. Ако не сте добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ако цел е истечен или е завршена, ве молиме контактирајте со нас. Ние се уште повторно ќе се испрати или враќање на вас. Ве молиме, не грижете се!
Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги пронајдат информациите. Ве молиме контактирајте со нас прво, мора да Постои нешто погрешно, Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние ќе го продолжи времето на приемот на купувачи до 120 дена. 120 дена, е на купувачот за заштита на време, а не времето за испорака. Ве молиме, не грижете се! Во рок од 120 дена ако производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Нормално, времето за испорака е 20-40 дена, e Packet времето за испорака е 10-25 дена.Бразил е потребно повеќе време, Бразилецот царинската обработка побавно . Ако не може да добие повеќе од 50 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Некои превозот метод, само во Кина следење на информации, не постои следење на информации по напуштањето на Кина. Ве молиме одберете превозот метод што ви треба во моментот на купување на производот.
Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги провери секој производ пред да ја испратите.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основните својства

боја:
L826 1, L826 2, L826 3, L826 4, L826 5, L826 6, L826 7, L826 8, L826 9, L826 10, L826 11, L826 12, L826 13, L826 14, L826 15, L826 16, L826 17, L826 18, L826 19, L826 20, L826 21, L826 22, L826 23, L826 24, 1 КУТИЈА Случаен избор
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
HU ЧИ ШИ
Број На Модел На:
YIDA 170725C

Додатоци на производот