0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5Pcs Симпатична Картон Кутре Компактен Белешки Цртан филм Мин Трајни Леплива Забелешка Канцеларија Излет Налепници Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

5Pcs Симпатична Картон Кутре Компактен Белешки Цртан филм Мин Трајни Леплива Забелешка Канцеларија Излет Налепници Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Име : Картон Кутре Компактен Белешки Цртан Филм Мин Трајни Леплива Забелешка
Материјал : Хартија
Големина : 4.0*2.5 cm
хартија : 30 Страници
Количина : 5 Pcs
По услуга за Плаќање 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Испорака
По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.
Нормално, можете да recevie парцела за 25-60 работни дена.
Се врати и враќање
За исплата брод надвор
1. Recevie : задоволни , ве Молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратните информации.
2. Recevie : не се задоволни-контактирајте со нас, ние ќе се врати или наплата.
3.Не recevie : контактирајте со нас,ние ќе испрати еден или враќање
Повратни информации 1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите! Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Ако сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со пет ѕвезди, и ни препорача на други клиенти.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

боја:
5pcs
Бренд Име:
devoservice
Големина:
4.0*2.5cm
Возраст:
>6 години,>3 години
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
BC771671
Обликот:
Животните
боја:
Црвена Зелена Пурпурна Портокал Розова
страници:
30 возрасти
Материјал:
Хартија
паста:
Yes
Пакет:
5pcs

Додатоци на производот