0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
45 ПАРЧИЊА/кутија Нови Нане Дневник Хартија Лебл Налепници Занаети И Scrapbooking Декоративни Lifelog Налепница DIY Прекрасна Канцелариски

45 ПАРЧИЊА/кутија Нови Нане Дневник Хартија Лебл Налепници Занаети И Scrapbooking Декоративни Lifelog Налепница DIY Прекрасна Канцелариски

DEN 44.00
DEN 70.56
Това е достапна

Количина на стоки


Опис 45 ПАРЧИЊА/кутија Нови Нане Дневник Хартија Лебл Налепници Занаети И Scrapbooking Декоративни Lifelog Налепница DIY Прекрасна Канцелариски
Спецификации Тежина : Околу 9 g Материјал : Хартија за Пакување листа 45 ПАРЧИЊА × Декоративни налепници за
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Основните својства

Бренд Име:
BLINGIRD
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
TZ-N189
Функција:
Самолепливи
кориснички:
No
Тежина:
9g

Додатоци на производот