0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
UHOO Креативни цртан филм симпатична флорални пенкало канцелариски студент транспарентен торба цртан филм канцелариски материјал можат да бидат прилагодени Јуни п

UHOO Креативни цртан филм симпатична флорални пенкало канцелариски студент транспарентен торба цртан филм канцелариски материјал можат да бидат прилагодени Јуни п

DEN 10.08
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × молив случај Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса ?Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ?Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. ?Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Основните својства

Тип:
Канцелариски Носители
Бренд Име:
UHOO

Додатоци на производот