0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Нови Жените се прикријат Секси Saida Praia Pareo Плажа Облечи Туника Plage Женски Бикини Поставите Бања Одговараат на Женски Костим за капење, Бански Капак-ups-от

Нови Жените се прикријат Секси Saida Praia Pareo Плажа Облечи Туника Plage Женски Бикини Поставите Бања Одговараат на Женски Костим за капење, Бански Капак-ups-от

DEN 758.00
DEN 1458.72
Това е достапна

Количина на стоки


Нови Жените се прикријат Секси Saida Praia Pareo Плажа Облечи Туника Plage Женски Бикини Поставите Бања Одговараат на Женски Костим за капење, Бански Капак-ups-от
Материјал : Полиестер Пол : Костими За Капење Жени
Боја : Сина & White & Black Големина : Една големина
Стил : Плажа Бикини Прикријат Фустан
Одговараат : се Облекуваат за на плажа;чипка се облекуваат секси жени на плажа
Рамо : 34cm Биста : 84cm Должина : 80см
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради прирачник за мерење , ве молиме оставете 1-2 см грешка,ви благодариме!
1 инч = 2.54 см
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас .
Ова прикривање на шупливи дизајн го прави повеќе секси и тенок!
Поставен & стилски Плажа Бикини биде повеќе Tasteful жените избор!
Модерен и либералната нека ви да стане кралица на плажа !!!
Сликите се само примероци за референца.
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings,
бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5~ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни.
Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот.
Инаку,
Ние поддршка пад на превозот , ние може да ја испратите вашата нарачка за вашиот клиент diretly,
ве молиме оставете ги вашите клиентот адреса кога вашето место на цел.

Основните својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
LiberLiberty
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
девојка бански жените женски девојки
Тип На Објект:
плажа cover up;бикини покритие;Капење Фустан
stlye:
плажа облечи
Боја Стил:
Природна Боја,Бела
Тип На Единица:
парче
Број На Модел На:
LN01
колекција:
прикривање на
Големина:
One Size
бански:
Се облекуваат за на плажа;чипка се облекуваат секси жени на плажа
Производ материјал:
Памук Полиестер Костим За Капење Покрие Ups-От

Додатоци на производот