0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
kendrick lamar проклето капа везови ГАЈЛЕ. неструктурирани тато шапка коска жени мажи на рапер капа шапка мажи

kendrick lamar проклето капа везови ГАЈЛЕ. неструктурирани тато шапка коска жени мажи на рапер капа шапка мажи

DEN 145.92
Това е достапна

Количина на стоки


Стил : случајни мода, топли капи
Боја : 1 бои
Шапка околу : 48-54 cm
Возраст >2 yeas стари и возрасни
Облик шема : симпатична зимски шапка
Погоден за зима
Трговија на големо поддршка
Имајте на ум.
1. поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот , ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата, ви благодариме!
2. ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас за решение на првиот и не се отвори спорот Ние и ветуваме да ви даде задоволни одговор. Ви благодарам многу за одвоеното време!

Основните својства

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
PKSAQ
Пол:
Бебе Момчиња
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Акрилик
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Рака Тип:
прилагодлив
Возраст:
2-

Додатоци на производот