0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Нови Деца Деца Смешна Капа Од Плетени Pointy Beanie Шапка Топло Зима Момче Девојка Извртени Цвет Плетење Посочи Капи

Нови Деца Деца Смешна Капа Од Плетени Pointy Beanie Шапка Топло Зима Момче Девојка Извртени Цвет Плетење Посочи Капи

DEN 84.00
DEN 108.00
Това е достапна

Количина на стоки

Нови Деца Деца Смешна Капа од Плетени Pointy Beanie Шапка Топло Зима Момче Девојка Извртени Цвет Плетење Посочи Капи големина:19 CM+4 CM*60СМ 7.48"+1.57"*23.6" препорачува возраст:1-4 T

Основните својства

Големина:
1-4T
Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
Опремени
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
TS024

Додатоци на производот