0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
2018 Бебето Болница Шапка Плетење Sequin Bowknot Шапка Лакови Капа Бохемија Индија turban Капи Beanies Фотографија Реквизити фото Gorro

2018 Бебето Болница Шапка Плетење Sequin Bowknot Шапка Лакови Капа Бохемија Индија turban Капи Beanies Фотографија Реквизити фото Gorro

DEN 132.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
2018 Бебето Болница Шапка Плетење Sequin Bowknot Шапка Лакови Капа Бохемија Индија turban Капи Beanies Фотографија Реквизити фото Gorro
Карактеристики :
Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основните својства

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Бренд Име:
HONNNMOR
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
15727
Пол:
бебе новородените деца
Важат за:
секојдневно partrthday подарок матурска
Потекло:
Кина Копното
Големина:
за бебе девојка новородените деца

Додатоци на производот