0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
HONGGE Моторот Покритие Худ Ослободување Справи со Заградата За ФОЛКСВАГЕН Поло Буба Бора Голф Седиште Толедо Altea Ibiza Леон Fabia Yeti 1J1823533C

HONGGE Моторот Покритие Худ Ослободување Справи со Заградата За ФОЛКСВАГЕН Поло Буба Бора Голф Седиште Толедо Altea Ibiza Леон Fabia Yeti 1J1823533C

DEN 342.00
DEN 433.44
Това е достапна

Количина на стоки

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2002-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1998-2006 Седиште Толедо 2005-2009 Seat Altea 2004-2015 Седиште Кордоба 2003-2009 Seat Ibiza 2002-2015 Седиште Леон 2006-2013 Врвен 2008-2015 Fabia 2000-2015 Octavia 2004-2013 Roomster 2006-2015 Yeti 2010-2015
НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување. Ако не можете да бидете сигурни, ве молиме испратете го вашиот АВТОМОБИЛ МОДЕЛ . ГОДИНА . МОТОРОТ КОД . VIN , ние ќе ви помогне да ги проверите. ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Различни земја има различни проценка време на испорака, ако е потребно итно, ве молиме изберете Бизнис Експрес ( 5~7 работни дена пристигнат ) РЕКОНСТРУКЦИЈА ИЛИ повторно да ЈА прати ПОЛИТИКА : 1. Веднаш Наплата или Препратете : (1). Дел е изгубена или да се вратат на испраќачот на земјата ( ве Молиме да обезбеди превозот информациите на компанијата ) (2). Добие погрешен дел кој не е како нареди едната или дел е во превозот кои се предизвикани не може да се користи ( ве Молиме да обезбеди слика за примената дел ) 2. Треба да се потврди ситуации : (1). Дел не можат да работат или не одговара на оглас ( ве Молиме да ни ги испратите автомобил модел. година . моторот код . VIN , ние ќе ги провери ) (2). Не дојде за долго време : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се јавам на поштенски праша што е проблемот. Ве молиме да ни испратите порака пред сакате да добиете реконструкција или повторно да ја прати. Ние ќе се справи со тоа ПОБРЗО. Ние и ветуваме на купувачот се на дел или пари назад. Враќање време треба да рамките 30days. ЦАРИНСКИ ДАНОЦИ : ве Молам, истакна нашиот продава вредност не вклучувајќи какви било царински даноци. Секоја земја има свои обичаи даноци, ние не може да се контролира. Така ќе знаете политиката за вашата земја. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни пет ѕвездички повратни информации откако ќе ја прими. Добар фидбек Е нашата најголема награда. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа, а потоа можете да оставите добар фидбек. Можете да договор со нас преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе одговориме наскоро .

Основните својства

Објектот Ширина:
3cm
Фолксваген Модел:
Поло
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поло-Година:
2003,2006,2007,2005
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
фолксваген поло Худ Latch Ослободување Справува со Заградата
Бренд Име:
HONGGE
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.25
Другиот Дел Број:
1J1823533C
Поставување на Возило:
Задните
Производителот Дел Број:
1J1 823 533 C 1J1 823 633 НА
Осветленост Дел Број:
1J1 823 533C
Поставување на Возило:
моторот покритие
Автомобил модел:
фолксваген бора mk4 Моторот покритие рачка, ФОЛКСВАГЕН Голф MK4, ФОЛКСВАГЕН Поло, фолксваген бора mk4, Поло
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф 4 , ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 ФОЛКСВАГЕН Бора, ФОЛКСВАГЕН Бора
за автомобил:
голф ФОЛКСВАГЕН 5, ФОЛКСВАГЕН Буба фолксваген се справува со поло
Дел Број:
1J1823533C 3U6 , 1J1823633 НА
Име:
се справи со маска

Додатоци на производот