0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
AE-CANFLY Гроздобер Двојно Љубовник Срцето Изјава Earring Црвениот Кристал Долго Earring pendientes Девојка за Денот на Вљубените Подароци

AE-CANFLY Гроздобер Двојно Љубовник Срцето Изјава Earring Црвениот Кристал Долго Earring pendientes Девојка за Денот на Вљубените Подароци

DEN 115.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


AE-CANFLY Гроздобер Двојно Љубовник Срцето Изјава Earring Црвениот Кристал Долго Earring pendientes Девојка за Денот на Вљубените Подароци Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 3.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка Име : Обетки Количина : 1 Pair Состојба : 100% Сосема Нов Стил : корејски стил

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AE-CANFLY
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2B4006
боја:
Црвена
Моделот Shape:
Љубител на срцето
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Жеџијанг во Кина ( копно )
Is_Customized:
Yes
Стил:
партија или свадба накит
обетки за жени:
Earring
boucle d'oreille:
pendientes mujer moda

Додатоци на производот