0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Гроздобер Природен Камен Обетки Метал врежан Долго Tassel Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит 7 боја

Гроздобер Природен Камен Обетки Метал врежан Долго Tassel Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит 7 боја

DEN 101.00
DEN 149.28
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : CH199a-g Материјал : Цинк Легура , Tassel Тежина:5 g Големина:6*2,2 см Количина : 1 BUC / пакет Боја : Црна, бела, сина, црвена , итн Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, благодарение 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме! 5. Пакетот вклучува : 1pc x Обетки

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ла MaxZa
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CH199a-g
Местото на Оригиналот:
Кина
Повод:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
боја:
како Слика
превозот:
Превозот во Светот
Мин. цел:
Не Мин Цел Барање
Цел Процес На Времето:
Испорака во рок од 48 часа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Предности:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни

Додатоци на производот