0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Regalrock Топла Црна 3.4 Инчи Големи Готски Pentagram Обетки

Regalrock Топла Црна 3.4 Инчи Големи Готски Pentagram Обетки

DEN 179.00
DEN 343.68
Това е достапна

Количина на стоки


Regalrock Топла Црна 3.4 Инчи Големи Готски Pentagram Обетки
Ако ви треба голема количина,ве молиме да бидат слободни да контакт.ви благодарам. : )
Опис :
1)materail : не-toxin на Ni-бесплатно
2)мали наредби се прифатени
3)100% гаранција за квалитет и ниска трговија на големо цена.
Ние работиме напорно за да ја покажат нашата почит за нашите клиенти,услугата обезбедуваме е брз,лесен,дискретна и одговара на вашите потреби.
Ние исто така нудиме OEM,дизајн,пакет и етикета услуги за повеќето од нашите производи.
Ние снабдување на високо квалитетни производи,веднаш испорака и други професионални информации услуга за сите корисници.Сигурноста е нашиот производ е одличен момент.
Ние топло ви посакам добредојде искрена соработка со busnisses од дома и во странство да се истражуваат светла иднина заедно.
Вашето барање ќе биде топло добредојде и ќе се преземат добра нега во прв пат.Нашата култура е посветен на задоволството на клиентите и професионален интегритет. нашата сметка директори секогаш ќе се преземат на време да се воспостави rapport со вас, додека оценување на потребите на вашиот накит бизнис. Еднаш нарачката е внесени, вашиот доделени сметка извршен заедно со нашите логистика координатор ќе го надгледуваат целиот процес на вашиот производство од земање на мостри за исполнување. Ние сакаме да се чувствуваат сигурни, не само во квалитетот на нашите производи, но, исто така, во личен внимание на нашата услуга.

Основните својства

Број На Модел На:
TOP1225202
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Regalrock
Пол:
Унисекс
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
diameter-3.4inches(8.6cm)
Материјал:
Легура

Додатоци на производот