0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
20set/многу 16*4mm Круг Стакло Шишенцето Покрие & Earring наоѓање Поставите DIY Шишенцето Pendant Dangle earring(без пополнување)

20set/многу 16*4mm Круг Стакло Шишенцето Покрие & Earring наоѓање Поставите DIY Шишенцето Pendant Dangle earring(без пополнување)

DEN 570.00
DEN 570.24
Това е достапна

Количина на стоки


Внимание :
1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста
2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.
3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
големина Кол на тесно грло Кол на топката тело се вклопуваат со празно seting 16*4mm
4mm 16mm 4mm 18*5mm 5mm 18mm 5mm 20*5mm 5mm 20mm 5mm 20*12mm 12mm 20mm 12mm 25*15mm 15mm 25мм 15mm 30*20mm 20mm 30мм 20mm 38*25мм 25мм heigh 38mm 25мм 50*18mm 18mm heigh 50mm 18mm
следната стока се наодите за Шумски Девојка Серија Накит Одлуки,можете да изберете на стоки сакате!
ако ви треба било кој друг бара,plc ме контактира или на e-mail мене!

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HAEQIS
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
16*4mm

Додатоци на производот