0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-58 %
CWWZircons Бренд Класик Црвено Виолетова Зелена 2.8 Карат Големи CZ Кристал Долго Капка Обетки За Жените Мода Накит, Циркони CZ014

CWWZircons Бренд Класик Црвено Виолетова Зелена 2.8 Карат Големи CZ Кристал Долго Капка Обетки За Жените Мода Накит, Циркони CZ014

DEN 278.00
DEN 662.40
Това е достапна

Количина на стоки


-
CWWZircons Бренд Класик Црвено Виолетова Зелена 2.8 Карат Големи CZ Кристал Долго Капка Обетки За Жените Мода Накит, Циркони CZ014
Earring Големина : 3.5 *1.4 CM
Материјал : Кубни Zirconias Камења (Симулирани Дијамант)
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола
Ако сте во потрага по висок квалитет , Висока класа Earring , Добие тоа !
Јасно Кубни Циркони , 100% Гаранција Без меурчиња , Без нечистотии
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Број На Модел На:
CZ014
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
ААА+ Швајцарската кубни циркони кристално
Метална боја:
сребрена боја
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
Bijouterie Тип:
Italina мода жените обетки
earring големина:
3.5*1.4 cm
Гаранција:
Allerge Слободни
камен боја:
Црвена ,Зелена , Аметист , сина
Карактер:
Јасно студ стил долги обетки
Секс:
Женски

Додатоци на производот