0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Цирконот Капка златна боја свадба Обетки Фантастична стил Партија гроздобер мода Накит за жените вечера JE387

Цирконот Капка златна боја свадба Обетки Фантастична стил Партија гроздобер мода Накит за жените вечера JE387

DEN 161.00
DEN 259.20
Това е достапна

Количина на стоки


Ние само нудиме врвен квалитет на накит
Секој стил се тестира ,и да го положат
Три Животната Средина Позлатен
Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
Само prong поставување со рака!
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Бања
Да Се Избегне Несреќа
Избегнувајте Пот
Избришете со мека крпа
Не се носат додека спиете
Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 3-7 работни дена по добиени расчисти исплата.
Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободни
Цел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободни
Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!
Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;
Тоа нормално се зема 7-30 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење. Време на испорака трае приближно.
А) европските Земји : 15-30 дена.
Б) Северна Америка : 10-25 работни дена.
В) Австралија : 15-30 дена.
D) Други земји : 30 работни дена или повеќе.
Секој дополнителен објект нема да додадете било превозот и ракувањето со обвиненија.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Ако се појават какви било проблеми, сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе се примени на објект, ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние сме подготвени да им помогне и да ви помогне во секое време.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка.
Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви благодарам многу за вашата помош! ^_^
Ние сме голем тим на енергични и амбициозни млади луѓе. Ние сме биле во трговијата на модата накит од 2009 година и ние тоа го сакаат;
Ние имаме Тули и Малтер Продавници во Хонг Конг и сега сме тука на земјата на aliexpress каде што илјадници соништата се направени;
Ние ќе се однесуваме во натпреварувачки дух и извршување на перфекционизам да ви обезбеди со највредната стока и повеќето удобно услуга;
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга, и место клиент над сите. Вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Нашата канцеларија и трговски центар :
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку постави прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Работното Време во Хонг Конг Сонцето. да Fri, 10 : 00 - 12 : 00 часот , 13 : 30 - 18 : 30 ЧАСОТ, Ние одмор во саботата. обетки кристал Гранат Циркони Капка Обетки 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Прекрасни Стил JE413 US$ 5.

Основните својства

Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JE387
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROLILASON
Метали Тип:
златната боја
квалитет:
Висок
Накит Тип:
Обетки
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Аметист
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Earring тежина:
2.35 g
is_customized:
Yes

Додатоци на производот