0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
ry00150 КЛАСИЧЕН 17mm бела ЈУЖНА Раѓа keshi бисери обетки 925s

ry00150 КЛАСИЧЕН 17mm бела ЈУЖНА Раѓа keshi бисери обетки 925s

DEN 1306.00
DEN 1865.28
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
Пад
Бренд Име:
dingchengchanglong

Додатоци на производот