0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Ретро обетки Пурпурна Кристал злато на ѕвонење Партија мода Накит Кристал Циркон Капка Обетки JE387A

Ретро обетки Пурпурна Кристал злато на ѕвонење Партија мода Накит Кристал Циркон Капка Обетки JE387A

DEN 161.00
DEN 259.20
Това е достапна

Количина на стоки


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обиде најдобро да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^ Дизајнери фустан обетки 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Аметист Топаз Капка Обетки JE350 A US$ 5.20 /парче
Големи обетки кристал Гранат Циркони 18k злато позлатен Годишнината Капка Обетки мода Накит JE397 A US$ 6.32 /парче
кристал големи обетки Гранат Циркони Капка Обетки 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Прекрасни Стил JE334 A US$ 6.20 /парче
гроздобер обетки кристал 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Гранат Топаз Капка Обетки JE339 A US$ 6.20 /парче
Кристал Злато позлатен earings 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Гранат Топаз Капка Обетки JE370 A US$ 5.20 /парче
Топ Дизајнери! големи обетки 18k злато позлатен Кристал Партија мода Накит Гранат Топаз Капка Обетки JE356 A US$ 4.80 /парче
Најдобар Подарок трговија на Големо & Мало Мода накит 18k жолто злато позлатен Кристал Циркон Накит Сетови Обетки Ѓердан JS012 A US$ 8.98 /set
Бесплатен превозот Дизајнер ! Трговија на големо 18 K к злато позлатен 60cm Периметар Синџири Ѓердани за кристал приврзоци мода накит LN012 A US$ 4.50 /парче

Основните својства

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JE387A
Бренд Име:
Ayowei
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Аметист
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
18K GP
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Earring тежина:
2.35 g
is_customized:
Yes

Додатоци на производот