0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Miao сребро цвет Круг Обетки ретро личност сите-натпревар

Miao сребро цвет Круг Обетки ретро личност сите-натпревар

DEN 1368.00
DEN 1439.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Додатоци на производот