0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Ms Betti 2018 Нова Година, Божиќ подароци со кутија за девојка и Жените Кристал круши во облик на капка обетки со кристали од Сваровски

Ms Betti 2018 Нова Година, Божиќ подароци со кутија за девојка и Жените Кристал круши во облик на капка обетки со кристали од Сваровски

DEN 356.00
DEN 493.92
Това е достапна

Количина на стоки


12799 Нова Година Нова Вас
Ms Betti 2018 Нова Година, Божиќ подароци со кутија за девојка и Жените Кристал круши во облик на капка обетки со кристали од Сваровски
【Бренд】 : Г-Ѓа Betti Накит
【Површински третман】 : позлатен 18k злато 【Материјал】 : 18 KGP легура 【Површината мозаик】 : дијамант 【ниво на Квалитет】 : ААА ниво 【Производ Големина】 : види подолу слика

Основните својства

Бренд Име:
Г-Ѓа Betti
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
JewelryType:
обетки кристал
Парична казна или Моден:
Моден
Обетки Тип:
Сваровски елементи кука капка earring за 2017 X'mas
Име:
круша обетки за жени
Тежина:
6g
боја:
ИС,SINI,BBL
Стил:
Класичен Дизајн
EarringType:
teardrop кука обетки за нова година

Додатоци на производот