0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
BOROSA Drusy Dangle Обетки за Жените Златна Боја Природни Суровини и Виолетова Кристал Druzy Парче Природни A-methyst Капка Обетки WX014

BOROSA Drusy Dangle Обетки за Жените Златна Боја Природни Суровини и Виолетова Кристал Druzy Парче Природни A-methyst Капка Обетки WX014

DEN 1394.00
DEN 1584.00
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Природни Аметист ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 16~28x15~21mm Дебелина : 6~9mm Тежина : (Приближно) 8.7~15.9 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

Основните својства

Бренд Име:
BOROSA
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WX014
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Природни A-methyst
Обликот:
Плоштад
Камен големина:
16~28x15~21mm
Дебелина:
6~9mm
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Капка earring
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
8.7~15.9g

Додатоци на производот