0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
YinShiJi Ретро На Сребрена Капка ® За Обетки Женски Гроздобер Долги Обетки 925 Фунта Сребрен Накит За Жените

YinShiJi Ретро На Сребрена Капка ® За Обетки Женски Гроздобер Долги Обетки 925 Фунта Сребрен Накит За Жените

DEN 1186.00
DEN 1824.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver Скапоцен Камен Материјал
Калцедон (Црна)
Гранат (Црвено)
Руби (Розева)
Технологија
Тајландски Сребро Занает
Големина
(Приближни) (Цела) Должина 4.5 cm,Ширина 1.4 cm
Тежина
(Приближни)
7.4 g
Метален Стандард За Печат
S925
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
YinShiJi
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ET041

Додатоци на производот