0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
YAN МЕИ 2017 Фенси Waterdrop Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE6501Y

YAN МЕИ 2017 Фенси Waterdrop Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE6501Y

DEN 892.00
DEN 1188.96
Това е достапна

Количина на стоки


Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
YAN МЕИ
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GLE6501Y
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Earring тежина:
15.20 g/парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Бело Злато БОЈА
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Стил:
Романтични

Додатоци на производот