0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Нерѓосувачки Челик Жените обетки Шарм Goldne & Сребрена Срцето Ѕвезда Месечината Нерѓосувачки Челик Обетки за жените Мода накит

Нерѓосувачки Челик Жените обетки Шарм Goldne & Сребрена Срцето Ѕвезда Месечината Нерѓосувачки Челик Обетки за жените Мода накит

DEN 33.00
DEN 47.04
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
боја:
Златна & Сребро.
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост

Додатоци на производот