0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
2018 Шупливи Голема Ѕвезда Кристал Tassel Сребро Женски Капка Обетки Булчински Долго Tramline Beaded Свадба Earring За Жените Brincos

2018 Шупливи Голема Ѕвезда Кристал Tassel Сребро Женски Капка Обетки Булчински Долго Tramline Beaded Свадба Earring За Жените Brincos

DEN 43.00
DEN 47.52
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[custom]-[25463]
Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.
Ве молиме имајте во предвид времето на купување. Цел $ 5 или помалку не обезбеди логистика
следење на информации во вашата земја. Цел на повеќе од $ 5 слободно да испратите регистрирани парцела логистика.
Да се обезбеди целосна логистика следење на број. ве молиме купи внимателно. Се надевам дека ќе имате убав ден!
Ако вашата цел е повеќе од $180,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.
(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,вие не ќе го добиете вашиот парцела.
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата
и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме
не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25466]

Основните својства

Бренд Име:
RONGBIN
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
is_customized:
No
Број На Модел На:
долго tassel обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот