0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-41 %
Heeda 2018 Нови Kpop Големо Име Школка Обетки за Жените Мода Креативни Полжави Pendant Eardrop Гроздобер Доброто Brincos Накит

Heeda 2018 Нови Kpop Големо Име Школка Обетки за Жените Мода Креативни Полжави Pendant Eardrop Гроздобер Доброто Brincos Накит

DEN 110.00
DEN 187.20
Това е достапна

Количина на стоки


modname=ckeditor
100% Висок Квалитет!!!Ќе Сакам Моите Производи.
Бренд : Hee Da
Тип : Мода Жените Обетки
Производ Материјал : Алуминиумски +Школка
Носат прилика : Свадба/Роденден/Професионални прилики/Соаре и Така Натаму modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Основните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HEEDA
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Инсекти
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Er652
is_customized:
No
Метали Тип:
Легура

Додатоци на производот