0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2018 Накит Исечок Миленичиња Куче Обетки Мода Ирски Вода Spaniel Обетки Пад На Превозот

2018 Накит Исечок Миленичиња Куче Обетки Мода Ирски Вода Spaniel Обетки Пад На Превозот

DEN 115.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.0 x 2.6 cm (0.75 x 1 инчи).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Основните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
KEH2119
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
2.0*2.6 cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Злато, Сребро.
Обликот:
Животните

Додатоци на производот