0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
sherryberg хидрати carburetor одговара Carburador corcel 2 belina2/del Rey/dfv/228/ simples вебер

sherryberg хидрати carburetor одговара Carburador corcel 2 belina2/del Rey/dfv/228/ simples вебер

DEN 9119.52
Това е достапна

Количина на стоки

Хидрати заменете Holley Картер 1-Барел Carburetor за 1940 година е Jeep Willys ford hot rod Carburetor НОВИ и оригинални DFV 228 нога железо steed за ll, ќе Belina и Del Rey 1.6 бензински мотор. мислам дека може да се вклопат 1952-63 JEEP WILLYS Камион јас не сум запознаен со сите марки и модели ова се вклопува. Ве молиме потврдете слики натпревар вашата апликација

Основните својства

Бренд Име:
SherryBerg
За Возило Брендови/Модел:
Jeep

Додатоци на производот