0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Kadalado 3pcs/set 2018 Нова Жешка !!! Мат Течен Кармин Поставите Водоотпорен Црвено Кадифе Усна Сјај Голи Шминка Козметика Усна Багра Сет

Kadalado 3pcs/set 2018 Нова Жешка !!! Мат Течен Кармин Поставите Водоотпорен Црвено Кадифе Усна Сјај Голи Шминка Козметика Усна Багра Сет

DEN 277.00
DEN 426.72
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација :
1.Боја : Како Се Покаже
2.Објектот Тежина : околу 71g
3.Net Тежина : околу 5g*3
4.Пакетот Вклучува : 3pcs/многу
Карактеристики :
1.Преносни големина, лесно да се носат.
2.Матирано шише, што има убаво текстура се чувствуваат; мат усна сјај, без дамки и тестови, само долготрајна боја !
3.Водоотпорен, мат, fogging површината усна бруто, да ви даде совршена шминка.
4.Навлажнувачки твоите усни и да изгледа убаво.
5 . Нејзините погоден за професионална употреба или домашна употреба
6.Неговиот добар подарок за вашиот љубовник,семејството,пријател и свој колега

Основните својства

Тип:
Кармин
Состојка:
течен кармин
Количина:
3 Компјутери/ Set
Број На Модел На:
KH55 сет
НЕТО-WT.:
20 g
Бренд Име:
kadalado
Корист:
Лесно да се Носат
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина

Додатоци на производот