0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Магичен Ореол Боја 38 Мат Кармини Сочинуваат Течни Голи Црна Кармини Козметика Усна Сјај Шминка Batom Колега Усна Стапови

Магичен Ореол Боја 38 Мат Кармини Сочинуваат Течни Голи Црна Кармини Козметика Усна Сјај Шминка Batom Колега Усна Стапови

DEN 101.28
Това е достапна

Количина на стоки

Answer : ___________________________ Note : кога ќе треба Бои кои ве молам оставете ме на бои тука, исто така, ок 1#38#, ве Молиме оставете ги тука!

Основните својства

Тип:
Кармин
Број На Модел На:
KH1502
Состојка:
Кармин
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долготрајни
НЕТО-WT.:
6g
Бренд Име:
Магичен Ореол
Количина:
1pc
Тип:
Кармин

Додатоци на производот