0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
ALIEME Пасош Паричникот Нови 2017 Мода ПВЦ ноќта на Вештерките Стил Патување Пасош Капакот на Држачот за Жени Мажи лична Карта Торба Заштитен Ракав

ALIEME Пасош Паричникот Нови 2017 Мода ПВЦ ноќта на Вештерките Стил Патување Пасош Капакот на Држачот за Жени Мажи лична Карта Торба Заштитен Ракав

DEN 195.00
DEN 210.24
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!
Параметри Родова бебе,деца, девојка,жените Боја Материјал Симпатична Големина : 14*9.6 CM Пакет Opp вреќа Пакет : 1pcs Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално. Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, пи cture може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
ПВЦ
Материјал Состав:
ПВЦ
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
13.5cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Бренд Име:
ALIEME
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
18.5cm
Број На Модел На:
пасош паричник
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цртан филм
Име на производ:
Држачот На
Производ Форма:
Цртан лик
Тежина:
20g
Пакување:
Карта Носителот + Opp вреќа
Употреба:
автобуска карта, лични карти,
боја:
Мелење Транспарентен
Пол:
Девојки, Жени, Деца Мажи

Додатоци на производот