0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ПРАТЕНИКОТ C2800 C3300 Тонер кертриџ ресетирате чип за ricoh боја ласерски печатач РЕК 2800/3300 К/C/M/Y мешани превозот 841276~841279

ПРАТЕНИКОТ C2800 C3300 Тонер кертриџ ресетирате чип за ricoh боја ласерски печатач РЕК 2800/3300 К/C/M/Y мешани превозот 841276~841279

DEN 3840.00
Това е достапна

Количина на стоки

ПРАТЕНИКОТ C2800 C3300 Тонер кертриџ ресетирате чип за ricoh боја ласерски печатач РЕК "2800/3300 К/C/M/Y мешани превозот на Стока ПРАТЕНИК C2800 C3300 Тонер кертриџ ресетирате чип за ricoh боја ласерски печатач РЕК" 2800/3300 К/C/M/Y мешани превозот Боја К/C/M/Y
Принос
20 K/15 K
Верзија
универзална
Тонер кертриџ модел
841276
841279
841278
841287 Модел На Печатач
чип за ricoh ПРАТЕНИК C2800 3300 Гаранција
1 : 1 замена за отфрла
Неисправни го оценувате
помалку потоа 0.3%
Време на испорака
во рок од 2-3 работа дена откако ќе се прими целосната уплата
Packaing
**компјутери/static торба, ** статички торба/мала картонска
Рок на плаќање
100% во однапред со ТТ, Western Union
Шпедиција
DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,GNL, ARAMEX, или зависи од вашето барање
Информациите На Компанијата :
Историја : 5 години искуство за производство видови на чипови
Главни производи : видови на чипови, OPC, тонер во прав, нож, печат, fuser ролна,
Компатибилен брендови : повеќе од 1000 модели, компатибилен со 18 брендови
Технологија : пукнатината чипови според вашиот orignal и avaliable примерок, нови чипови ќе бидат развиени секој месец. Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !

Основните својства

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
RICOH
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
ПРАТЕНИКОТ C2800/C3300
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
К/C/M/Y
Печатач mdoel:
ПРАТЕНИКОТ C2800/C3300
печати принос:
Б.К
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
кертриџ модел:
841276~841279

Додатоци на производот