0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
тонер кертриџ чип за lexmark MX310 MX410 MX510 MX511 MX611 ласерски печатач 60F5000 (605)

тонер кертриџ чип за lexmark MX310 MX410 MX510 MX511 MX611 ласерски печатач 60F5000 (605)

DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки

тонер кертриџ чип за lexmark MX310 MX410 MX510 MX511 MX611 ласерски печатач 60 F5000 (605)
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец
Основните технички параметри :
тонер кертриџ чип за lexmark MX310 MX410 MX510 MX511 MX611 ласерски печатач 60 F5000 (605)
Потекло
Кина
Боја
Црна
Верзија
Блискиот Исток/Африка
Принос
2.5 К
Модел На Печатач
MX310/MX410/MX510/MX511/MX611
Тонер Кертриџ Модел
60 F5000 (605)
Забелешка : ве Молиме потврдете го кертриџ модел и чип печати капацитет
Придружете ни се, мој драг пријател! Се служи со полно срце, да се обезбеди во секоја аспекти и детали!-Ние секогаш носат оваа константа принцип! Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот, ние веруваме дека можеме да ги исполни вашите барања за тонер кертриџ чипови!
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега!

Основните својства

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
MX310/MX410/MX510/MX511/MX611
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Lexmark
боја:
Црна
Модел На Печатач:
MX310/MX410/MX510/MX511/MX611
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Delievery време:
1-3 дена
печати принос:
2.5 к
кертриџ модел:
60F5000 (605)
верзија:
Блискиот Исток/Африка

Додатоци на производот