0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
MXITA Висока прецизност 1/4д-р 2-14Nm 15 парче вртежен момент клуч Велосипед Поправка алатки за полнење постави алатка велосипед поправка spanner страна постави алатка

MXITA Висока прецизност 1/4д-р 2-14Nm 15 парче вртежен момент клуч Велосипед Поправка алатки за полнење постави алатка велосипед поправка spanner страна постави алатка

DEN 1663.00
DEN 2217.60
Това е достапна

Количина на стоки

•Врвни Карактеристики на 2-14 Torque Set вртежен момент Spanner Сет
•Прилагодлива вртежен момент алатка со 1/4" вози и карактеристики клик-механизам да покажува кога вртежен момент прилагодување е постигната.
•Доставени во црна случај
•Спектар : 2-14 Nm
•Прилагодлива со мали зголемувања
•Поединечно калибриран со компјутер. Можност да се ре-калибрирајте го екранот на алатка
•Хексадецимален клучеви 2,2.5,3, 4, 5, 6, 8, и T10, T25,T30,torx,PH2 ;
•Заштита на случајот се вклучени Врвни Карактеристики на 25 Компјутери set 1-25 NM вртежен момент Spanner Поставите Прилагодливи вртежен момент алатка со 1/4" вози и карактеристики клик-механизам да покажува кога вртежен момент прилагодување е постигната. Доставени во црна случај Опсег : 1-25nm , точност : 3% Прилагодлива со мали зголемувања Поединечно калибриран со компјутер. Можност да се ре-калибрирајте го екранот на алатка • Хексадецимален клучеви ,2,2.5,3, 4, 5, 6, 8, H5-100 MML; T10,T15,T20,T25,T30,T40 torx;
• PH1,PH2,PH3 ;продолжување бар 100mm;FDS-4,FDS-5; Штекер 8мм,10мм;Адаптер 1/4→3/8;Адаптер малку 1/4。
•Врвни Карактеристики на 25 Pcs сет 2-24 NM вртежен момент Spanner Сет
•Прилагодлива вртежен момент алатка со 1/4" вози и карактеристики клик-механизам да покажува кога вртежен момент прилагодување е постигната.
•Доставени во црвена случај
•Вртежен момент Опсег : 2-24nm
•Прилагодлива со мали зголемувања
•Поединечно калибриран со компјутер. Можност да се ре-калибрирајте го екранот на алатка
• Хексадецимален клучеви ,2,2.5,3, 4, 5, 6, 8, H5-100 MML; T10,T15,T20,T25,T30,T40 torx;
• PH1,PH2,PH3 ;продолжување бар 100mm;FDS-4,FDS-5; Штекер 8мм,10мм;Адаптер 1/4→3/8;Адаптер малку 1/4。

Основните својства

Бренд Име:
MXITA
Број На Модел На:
MXITA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
Мултифункционален
is_customized:
Yes
Тип:
вртежен момент клуч

Додатоци на производот