0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
dongsheng Филм супер Жена Keychain Chaveiro Гроздобер Бронза Северна Ѕвезда, супер Жена W Логото Клуч на Носителот Копче Синџир -50

dongsheng Филм супер Жена Keychain Chaveiro Гроздобер Бронза Северна Ѕвезда, супер Жена W Логото Клуч на Носителот Копче Синџир -50

DEN 77.00
DEN 150.24
Това е достапна

Количина на стоки


dongsheng Филм супер Жена Keychain Chaveiro Гроздобер Бронза Северна Ѕвезда, супер Жена W Логото Клуч на Носителот Копче Синџир -50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Големина:5.2*3.8 cm Тежина : 28.5 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Основните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Број На Модел На:
1189
Обликотшема:
Се Прашувам Жена
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Шема:
Се Прашувам Жена
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Додатоци на производот