0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Уроци мода сина keychain трендовски hamsa рака tassel Hummer затворач копче синџир 8 mm evileye сина монистра за жена човек pendant

Уроци мода сина keychain трендовски hamsa рака tassel Hummer затворач копче синџир 8 mm evileye сина монистра за жена човек pendant

DEN 156.48
Това е достапна

Количина на стоки


Уроци мода сина keychain трендовски hamsa рака tassel Hummer затворач копче синџир 8 mm evileye сина монистра за жена човек pendant

Основните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
EY1072MI03
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Производот:
Keychain
моден:
Моден
Функција:
автомобил pendant/keychain
Состојба:
100% нови
боја:
Како слики прикажани

Додатоци на производот