0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
dongsheng Игра Накит Бамбус Форма Бронза LO L Скаут Teemo Оружје Keychain Keyring Pendant Копче Синџир Cosplay Подарок -50

dongsheng Игра Накит Бамбус Форма Бронза LO L Скаут Teemo Оружје Keychain Keyring Pendant Копче Синџир Cosplay Подарок -50

DEN 72.00
DEN 141.12
Това е достапна

Количина на стоки


dongsheng Игра Накит Бамбус Форма Бронза LO L Скаут Teemo Оружје Keychain Keyring Pendant Копче Синџир Cosplay Подарок -50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3*15 cm Тежина : 40g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Основните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
1136
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Обликотшема:
бамбус форма
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Шема:
бамбус форма
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Додатоци на производот