0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
LARATH 50pcs/многу Авто Делови Случаи Автомобил Копче Гума Копчето Подлога За HYUNDAI ix45 Santa Fe 2013-2014 Школка 4 Копчиња Маска

LARATH 50pcs/многу Авто Делови Случаи Автомобил Копче Гума Копчето Подлога За HYUNDAI ix45 Santa Fe 2013-2014 Школка 4 Копчиња Маска

DEN 1294.00
DEN 1521.60
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
црна боја
Батон : 4 Копчиња
карактеристики :
1. Висок квалитет на храна одделение и еко пријателски силикони, без мирис и не-токсични.
2. Нема нарушување, ниту ќе исчезнат и нема проблем при екстремни температури.
3. Лесен за инсталација и чистење со вода.
4. Одлична адаптибилност на животната средина, нормална од -76 ° F до 464 ° F (-60 ° C до 240 ° C).
5. Издржливи, долг животен век до 10 години.
6. Направени од премиум меки силиконски материјал, растеглив.
висина и тежина :
Должина : во 1.6./4 см
Ширина : 0.9 во./2,2 см
Тежина : 2g
Погодни За :
За HYUNDAI ix45 Santa Fe 2013-2014 година
И други моделот ..
(Ве молиме проверете ја вашата копче за да одговара со фото галерија пред купувањето)
Пакетот Вклучува :
50 X Силикони Тастатура (не вклучуваат далечинскиот клуч)
Важна забелешка :
1. Овој објект не е некоја далечина, тоа е само еден далечински Копче Силиконска Заштита на Школка Подлога замена.
2. НЕМА далечинскиот клуч, само силиконската гума случај само.
3. Pls се споредат со фотографии пред купување, бидете сигурни дека вашиот клуч е точно како исто како скок види!

Основните својства

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Гума

Додатоци на производот