0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Класичен дизајн кожа копче покрие случај за ФОЛКСВАГЕН Amarok Поло, Голф MK4 MK5 Бора Jetta за Шкода Seat Altea Alhambra 2 копче

Класичен дизајн кожа копче покрие случај за ФОЛКСВАГЕН Amarok Поло, Голф MK4 MK5 Бора Jetta за Шкода Seat Altea Alhambra 2 копче

DEN 283.20
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : кафена/црна Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Драги пријатели, ова е продавачот продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот е автомобил копчињата се 100% кожа, и многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! И продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, така што купувачите добиваат производи побрзо, и на максимален степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

Основните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA

Додатоци на производот