0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
KEYYOU Handmake Вистинска Кожа Keychain Автомобил Копче Случај За Фолксваген За Тојота Носителот Копче Паричници Housekeeper Копче Копче на Поклопецот Торба

KEYYOU Handmake Вистинска Кожа Keychain Автомобил Копче Случај За Фолксваген За Тојота Носителот Копче Паричници Housekeeper Копче Копче на Поклопецот Торба

DEN 194.00
DEN 204.48
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : 100% Сосема Нов Вистинска Кожа Боја : Како на сликата покажува Покрие Големина : 10cm*7.2 cm(L*W) Тежина : 20g Featues : 1.Рачно изработени шиење. 2.Висок квалитет на Хардверски додатоци одлично рака чувство. 3.Висок квалитет на алуминиум keychain и 360° ротирате против пролизгување. 4.Направи вашиот клуч убавина и мали и нежни. Fitment : 1.Автомобил копче како За "Фолксваген", На Тојота,За Citroen,За Peugeot итн. 2.За Домаќинство, клуч итн. Други мали нешта сакате заштита итн. Важна Напомена : 1.Заштитете го вашиот копчињата. 2.Само копче случај,не се вклучуваат повикување. 3.Ве молиме да се суди според големината пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Вистинска Кожа Копче Случај Маска

Основните својства

Бренд Име:
KEYYOU
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
боја:
5 боја за да изберете
Производство метод:
Рачно изработени
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Примена:
За Автомобил копче,копче За Домаќинство
Тип На Објект:
Клучни Торба/Копче За Паричници
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс

Додатоци на производот