0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
Кожа автомобил копче за капакот автомобил паричникот за Chevrolet година ФОБ користи за Порше Camaro за Cruze автомобил заштита на школка копчиња додатоци

Кожа автомобил копче за капакот автомобил паричникот за Chevrolet година ФОБ користи за Порше Camaro за Cruze автомобил заштита на школка копчиња додатоци

DEN 180.00
DEN 213.60
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : Црна /Кафеава /Кафе колор Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Ве молиме имајте во предвид : Бидејќи производот се зема одредена изложеност кога се работи за преземање на слики, па ефектот на светлината, кафеава и кафе, боја на кожа автомобил копче торба боја има одредена боја, боја на производ добиени како стандард. Се надевам дека сите купувачи и пријатели да се разбере

Основните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна / кафеава / Кафе боја
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Chevrolet Cruze Malibu 2016 година XL 4-Копче за повикување маска
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Додатоци на производот