0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
jingyuqin 4 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Фоб Случај Покритие За МИЦУБИШИ /Eclipse / Galant /Lancer

jingyuqin 4 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Фоб Случај Покритие За МИЦУБИШИ /Eclipse / Galant /Lancer

DEN 468.00
DEN 599.52
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Автомобил Копче Силикони
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Силикон
Боја : шоу на слика
Батон : 4 Копчиња
Користење на логото : НИКОЈ
Тежина : 15g
Fitment :
За МИЦУБИШИ /Eclipse / Galant /Lancer
нашите производи продажба точка :
Храна одделение силиконски материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка Случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел

Додатоци на производот