0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Висок Квалитет Покрие Случај за Повикување Тастатура копче За СПОРТ Land Rover RANGE ROVER Evoque Freelander 2 откритие ОТКРИЈАТ Додатоци

Висок Квалитет Покрие Случај за Повикување Тастатура копче За СПОРТ Land Rover RANGE ROVER Evoque Freelander 2 откритие ОТКРИЈАТ Додатоци

DEN 204.00
DEN 237.12
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : Црна / кафеава Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Ве молиме имајте во предвид : Бидејќи производот се зема одредена изложеност кога се работи за преземање на слики, па ефектот на светлината, кафеава и кафе, боја на кожа автомобил копче торба боја има одредена боја, боја на производ добиени како стандард. Се надевам дека сите купувачи и пријатели да се разбере

Основните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна / кафеава / Кафе боја
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
За СПОРТ Land Rover RANGE ROVER Evoque Freelander 2
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Додатоци на производот